Anket Doldurarak Para Kazanma Gerçek mi?

Anket Doldurarak Para Kazanma

Anket Doldurarak Para Kazanma

Artık herkesin cebinde bir bilgisayar olduğunu düşünürsek internet üzerinden para kazanma yollarının ne kadar arttığını görebiliriz. Gerek konum bilgileriniz gerekse yorumlarınız olsun her türlü bilgi ile para kazanmak gerçekten mümkün. Özellikle bunların başında anket doldurarak para kazanma gelmektedir. Size şunu belirtmeme izin verin. Google gibi bir dev firma para karşılığı anket doldurtuyor desem inanır mısınız? Evet sadece mobil üzerinde bir uygulama indiriyorsunuz ve sonrasında size gönderilen kısa anketleri doldurup kazanç sağlıyorsunuz. Uygulamayı ise Google Play Store üzerinde Google Ödüllü Anketler diye aratarak bulabilirsiniz. Bu yazımı mobil cihazınızdan okuyorsanız bir önceki cümlemde linklediğim uygulama ismine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu Yazımdaki Başlıklara Hızlı Ulaşım Linkleri

Anket Doldurarak Nasıl Para Kazanılır?

Giriş kısmında belirttiğim gibi Google bile anket işi uğraşmaktadır. Çünkü gerçek kişilerin vereceği bilgiler gerek pazarlama ve gerekse ürün satışlarını arttırmak için firmalara yarar sağlamaktadır. Aslında müşteriye doğru şekilde yaklaşmak için zorunlu olarak yapılması gereken ön araştırma diyebiliriz. Bu nedenle ne kadar özenilir ise o kadar kazanç sağlamak mümkündür. Öncelikle bilmeniz gereken size binlerce dolar kazanç sağlayacak diyenlerden uzak durun. Çünkü sektörün önemi arttıkça sahtekarlar artmaya başladı.

Genel olarak anket doldurarak para kazanma için aynen bir siteye üye olur gibi bir form doldurup başlamak yeterlidir. Google üzerinde arama yaptığınız zaman bir çok anket firması bulabilirsiniz. Yazımın sonunda sizinle bu firmaları paylaşacağım. Bununla beraber kazanç sağlayan bu firmaları derleyip bir arşiv şeklinde sunan sitelerde mevcuttur. Aynı şekilde yazımın sonunda tüm bu siteleri sizlerle paylaşacağım.

Anket Doldurarak Para Kazanma Konusunda Tiyolar

Anket doldurarak para kazanma işi ülkemizde binlerce dolar kazandırmıyor. Aylık olarak 1000 TL ile 2000 TL arası kazanmak mümkün. Elbette bu kazanç tek bir firma ile olmuyor. Birden çok firmaya kayıt olarak kazancınızı arttırmanız mümkündür. Özellikle yurt dışı firmaları ile çalışmak size daha faza kazanç sağlayacaktır. Bu aşamada dikkat etmeniz gereken ise bilgileriniz eksiksiz ve doğru şekilde girilmesidir. Her alan ile ilgili olduğunuzu hissettirirseniz size daha fazla anket gönderilecektir. Bununla beraber bazı uygulamalarda konum geçmiş bilgilerinizi isteyebilir. Örneğin Google için bu özelliği açmanız daha fazla anket gönderilmesini sağlar.

Bilgilerinizin doğru olması ve her bilginin onaylanması önemlidir. Mesela telefon onayı isteniyor ise onaylamanız kesinlikle iyi olacak. Çünkü bir onaylı telefona sahip olan üye gerçek üyedir ve bilgileri değerlidir. Bu nedenle size daha fazla anket ve kazanç sağlanır. Kısaca siz ne kadar açık davranırsanız firma size o kadar kazanç sağlayacaktır.

Anket Doldurarak Ne Kadar Para Kazanılır?

Öncelikle yazımın başında belirttiğim gibi size binlerce dolar kazandıracağını söyleyen firmadan uzak durun. Elbette birden çok firmaya üye olup yüksek rakamlar kazanmak mümkün. Ancak tek bir firma size bunu söylüyorsa uzak durun.

En çok merak edilen soru ise anket doldurarak para kazanama yöntemi ile ne kadar kazanç sağlanır? Bu aşamada size ülkemizdeki firmaların anket başına 1 TL ile 10 TL arası ödeme yaptığını söyleyebilirim. Bunun yanında bazı firmalar ödeme yapmak yerine size çekiliş ile ürün gönderimi yapıyor. Bazıları ise her doldurduğunuz anket için size puan veriyor ve bu puanlar ile sundukları arasında seçim yapmanızı istiyor. Sunulanlar ise cep telefonundan temizlik malzemesine kadar pek çok ürün olabiliyor.

Bununla beraber yabancı anket firmaları ise ödemelerini dolar üzerinden yapıyor. Bu durumda ise kazanç Türk parasına çevirdiğimiz zaman daha fazla oluyor. Bu nedenle yurt dışı siteleri benim ilk tercihimdir. Elbette yabancı dil bilmenize gerek yok ancak bilirseniz iyi olur. Bilmiyorsanız Google Translate işinizi görebilir. Yurt dışı anket firmaları konusunda dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli nokta ise bulunduğunuz ülkeye ödeme yapıp yapmamasıdır. Eğer ödeme yapmıyorsa sitede belirtmelidir. Bununla beraber PayPal ile ödeme yapıyorsa yine ülkemizde kullanımı durdurulduğu için kullanmanız mümkün değil.

Para Kazandıran Anket Siteleri

Elbette yerli yabancı bir çok anket firması bulmak mümkün. Bunların hangisinin güvenli veya daha fazla kazanç sağladığını ilk başta bilmeniz zor. Neyse ki bu yazım sayesinde bir adım önde işe başlamış olacaksınız. Benim en çok kullandığım firmalar yabancı kaynaklıdır. Bu nedenle öncelikle size vereceğim firmaların yabancı olduğunu bilin.

İşte benim dikkatimi çeken firmalar: Haris Polls, ZoomPanel, Surveyscout, Opinion Place, Survey Spot, CVS Advisor, Opinion Outpost ve Survey Savvy firmalarıdır. Bu firmaların güvenilirliği herkes tarafından bilinmektedir.

Anket doldurarak para kazanma işi ile profesyonel olarak ilgilenirseniz aylık rahat 2 Bin TL’ye yakın kazanç sağlanabilir. Ancak oldukça zaman harcamanız gerektiğini unutmayın. Bu işi profesyonel olarak yapmak için size önerim bir arşiv temin etmenizdir. Size bu konuda önereceğim ve en çok kazandıran güvenilir anket firmalarının bulunduğu arşiv olan Anket Doldur Para Kazan isimli e-kitaptır. Bu ürünü incelemek, yorumlara göz atmak ve hatta satın almak isterseniz buradan resmi sitesine ulaşabilirsiniz. Bu yazımı beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Ayrıca TwitterFacebook ve Google Plus gibi sosyal medya hesaplarımdan beni takip edebilirsin.

Sende Yorum Yap