Play Store Yayıncılık Rehberi

Play Store Yayıncılık Rehberi ile siz de play store üzerinde e-kitaplarınızı sorunsuz şekilde yayınlayabilirsiniz. E-kitabın içeriğindeki bilgiler uygulamalı şekilde hazırlanmıştır. Buna göre şuan yayıncı kabul etmiyor gibi görülen play store için nasıl yayıncı olunacağı hakkında tiyo da vermektedir. Başarılı bir play store yayıncılığı için siz de bu rehbere sahip olmalısınız. E-Kitap toplamda 15 sayfadır.

Mini Satış Ortaklığı Rehberi

Satış ortaklığı konusuna giriş yapmak isteyenler sunulan Satış Ortaklığı Mini Rehberi aslında Affilli Online Kazanç Eğitim Seti ürünlerinden diyebilirim. Satış ortaklığı konusunda size yeni fikirler sunabilecek ve satış ortaklığının mantığını kavramanızı sağlayacak Satış Ortaklığı Mini Rehberi’ne sahip olabilirsiniz. Bu rehber toplamda 25 sayfadır.

Master Kazanç Rehberi

Üniversite öğrencisi bir girişimcinin hazırladığı Master Kazanç Sırları aynı zamanda play store üzerinde de satılmaktadır. Toplamda 105 sayfa içeren bu e-kitap size online kazançlar konusunda çok güzel fikirler verebilir. Satış ortaklığı, site kurma, hosting seçme ve satış ortaklığı için ürün, sistem seçme gibi birçok konuya detaylı şekilde bu e-kitapta değinilmiş. Ayrıca video linkleri ile desteklenmiştir.

E-Kitap Yazma Fikirleri

Kimine göre hobi olan e-kitap yazarlığı ile siz de kendinize güzel bir pasif gelir modeli oluşturabilirsiniz. E-Kitap Kazançları Eğitim Seti’nin ürünlerinden biri olan bu rehber ile hangi konularda, nasıl para kazandıran e-kitaplar hazırlandığınız öğrenebilirsiniz. Elbette setin tamamına sahip olmak size daha fazla kazanç sağlayacağını da hatırlatayım. Bu rehber toplam 15 sayfadır.

Wordpress Site Kurma Rehberi

Bir web sitesi sahibi olmak için iki seçeneğiniz var. Bir uzman yardımı alacak veya sitenizi kendiniz kuracaksınız… WordPress Site Kurma Rehberi ile kodlama bilgisine sahip olmadan kendinize ait bir web sitesi veya blog kurabileceksiniz. Rehberin içeriğinde alan adından hosting alımı ve seçimine kadar birçok gerekli bilgiyi bulabilirsiniz. E-kitap toplamda 27 sayfadır.

E-Kitap Arşivi Sayfası Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Ödeme alt yapısı olarak Sabancı Holding bünyesindeki Shopier sistemi kullanılmaktadır.
  • Ödeme sonrası en fazla 24 saat içerisinde alım işlemi yaparken belirttiğiniz e-mail adresine siparişiniz gönderilir.
  • Bu sayfada sunulan ürünler dijital olup kargo gönderimi yapılmamaktadır.
  • E-kitap formatları PDF olup tüm platformlarda okunabilmektedir.
  • Aklınıza takılan sorular için iletişim sayfası üzerinden bana ulaşabilirsiniz.

E-Kitabınız Bu Sayfa Üzerinde Sunulsun mu?

Bu sayfada sunulan ürünler değişik yazarlar tarafından hazırlanmıştır. Hem ihtiyaç sahiplerine çözüm olmak hem de arayış içerisindeki girişimci adaylarına yol göstermek adına bir köprü görevi görmek istedim.

Bu kapsamda yazdığınız e-kitapları sayfamda sunma hizmeti oluşturdum. Ayrıca e-kitaplarınızı sadece burada değil aynı zamanda Play Store ve publitory üzerinde de satışa sunabilirim. Bunlar dışında size özel blogger tabanlı onlineparakazanma.net gibi bir satış sitesi kurabilirim. Dilerseniz sitenizi WordPress tabanlı da yapabilirim.

Yayınlama konusunda ve diğer hizmetlerim hakkında teklif almak için e-kitabınız ile birlikte istediğiniz hizmetleri detaylı şekilde belirterek bana e-mail yolu ile ulaşmanız gereklidir. E-kitabınızı inceleyip en kısa süre içince size dönüş yapacağım.