Sponsor İçerik

İnternetten Günde 10 Dolar Nasıl Kazandım

Hakkımda

Hakkımda I isinburada.com Nedir?
Hakkımda I isinburada.com Nedir?

İşin Burada nedir? Kimdir? Sanırım merak ediyorsunuz ki bu sayfayı inceliyorsunuz. Aslında ben de sizin gibi sıradan biriyim. On yıldan fazladır freelance blogculuk yapıyorum. Hala bu konu hakkında kendimi geliştirdiğim de bir gerçek. Çünkü dijital dünya o kadar çok değişken hale geldi ki yetişmek için kendinizi geliştirmek zorundasınız. Bu neden işin mutfağında olan biri olarak hem sizlere hem kendime yardımcı olmak adına birçok konuda araştırmalar yaptım ve uyguladım. Bu araştırmalarımın ise para kazanma yolları hakkında olan kısmını isinburada.com bloğum üzerinden sizlerle paylaşmak istedim.

Birçok konuda yazdığım içerikleri farklı yazar adlarımla yayınladım. Yazarlık yaptığım siteler arasında bilgiustam.com, sizvebiz.blog, kooplog.com, fullsepp.comgundembizim.com, aliarior.com ve themagger.com gibi siteleri sayabilirim. 

Benim için bir hobi olan blogculuk sizler için yeni bir kazanç kapısı olabilir. Çünkü zamanla ister istemez bu işten kazanç elde edebiliyorsunuz. Bu nedenle biraz daha sitelerimle ilgilenme kararı aldım. Eğitim hayatımı merak ediyorsan 2007 yılında üniversiteyi bitirip kimya sektöründe işime başladım. Sonra kendi işimi kurdum bıraktım. Sonra hobi olsun diye 2 üniversite daha okumaya başladım. İş güvenliği ve kalite yönetimleri hakkında belgeler aldım bu sektörde çalıştım. Bunları da bir süre sonra bıraktım. Şuan İstanbul Üniversitesi'nde sosyoloji okumaya devam ediyorum. Bu sayede kafam en azından rahat oluyor.

Normal seviyede İngilizce, az Arapça ve biraz da Türkçe biliyorum galiba... Dil öğrenmek sevdiğim bir iş şu sıralar Rusça öğrenmek istiyorum ancak önce Arapça'yı çözmem gerekli. Merak ettiğiniz başka bir konu olursa da iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok

Yorumun Onaylansın İstiyorsan Bunlara DİKKAT ET!
*Yorumunu Ad ve Soyad kullanarak yap,
*Lütfen spam yorum yapma,
*İletişim için yorumlar kısmını kullanma,
*Yorumlarınız site veya blog adresi içermesin,
*Kullanıcıya yararsız olan yorumlar onaylanmaz,
*Yorumlara e-mail adresi bırakırken adresiniz(at)gmail com şeklinde bırakınız. Aksi durumda yorumunuz onaylanmayacaktır.
*İş birliği için SPONSORLUK sayfasına göz atabilirsin.

Blogger tarafından desteklenmektedir.