Sponsor İçerik

İnternetten Günde 10 Dolar Nasıl Kazandım

İnternetten Günlük 10 Dolar Kazanma Yöntemi

İnternetten Günlük 10 Dolar Kazanma Yöntemi
İnternetten Günlük 10 Dolar Kazanma Yöntemi

Bildiğiniz gibi bu sitede denemediğim veya ödeme almadığım bir yöntemi sizlerle paylaşmıyorum. Elbette bu yazımda da bir ay gibi deneme yaparak ve ödeme alarak sistemini kanıtladığım kazanç yöntemini sizlere anlatacağım. Başlıktan da anlaşılacağı gibi konumuz internetten günlük 10 dolar kazanma yöntemi hakkında olacak. Yazıma başlamadan önce şunu belirteyim ki günlük 10 dolar açıkçası beni tatmin eden bir miktar değil. Neden derseniz bu miktarı ben zaten tek bir ürün satışından fazlasıyla kazanıyorum. (Bakınız Affiliate Marketing Nedir?) Tabi ki diğer taraftan kazancın azı çoğu olmaz değil mi? Burada öğreneceğiniz günlük en az 10 dolar kazanma yöntemi bir öğrenci veya ev hanımı için oldukça tatmin edici bir rakam olacaktır. Üstelik saatlerinizi harcamadan kazanacaksınız.

NOT: Yapılan son yenilikler ile Clixsense olan sitemizin adı Ysense olarak değiştirilmiştir. Bununla beraber çalışma sistemi ve üye olma gibi her işlem aynı şekilde devam etmektedir. Aşağıdaki kayıt işlemleri ve kazanç yöntemi halen aynı şekilde devam ediyor.

Hemen Üye Ol ve Aylık 300 Dolar'dan Fazla Kazanç Sağla

İnternetten Günlük 10 Dolar Kazanma Yöntemi Nedir?

Öncelikle bu sistemi ilk üniversite yıllarımda duydum ve uyguladım. O zamanlar pek tatmin edici bir kazanç elde edemedim. Çünkü kazanç sağlamak için kullandığım sistemler genelde 1-2 yıl içinde kapanıyordu. Bir de ön yargım vardı. Herkesin bildiği tıkla kazan, oku kazan konusunu olduğunu düşündüm.

Özellikle yabancı siteleri takip ederseniz güvenilir tıkla kazan sitelerinin en başında Clixsense sitesini göreceksiniz. Üniversiteyi bitirdiğim yıllarda açılan bu siteye o zamanlar kazanç sağlamaz diye üye olmadım. Bu arada site 2007 yılında açıldı ve halende aralıksız olarak faaliyetlerine devam ediyor. Yani kurumsal bir firmadır. Geçtiğimiz aylarda denk geldim ve sizler için denemek istedim. Bu yazım 2 aylık bir deneme sonucu sizlerle buluşuyor. Bu nedenle güvenle sistemi kullanabilirsiniz. Şimdi nasıl kazanacağımıza göz atalım.

Clixsense İle İnternetten Günlük 10 Dolar Kazanma

Öncelikle clixsense.com adresine tıklayın. Karşınıza aşağıdaki gibi bir sayfa çıkacaktır.

Clixsense Sistemine Üye Olma
Clixsense Sistemine Üye Olma

Karşınıza çıkan sitenin İngilizce olması sizi korkutmasın. Çünkü oldukça basit ve anlaşılır olduğundan sadece Google Translate bile işinizi fazlasıyla görecektir. Zaten bu sistemde asıl kazancı referans sistemi sayesinde kazanacağımız için pek yapacak bir işimizde olmayacak. Günde 10-15 dakika ayırıp bir iki siteye tıklama ve ücreti iyi ise bir anket yapmak yetecektir. Mesela az önce 5 dolarlık bir anket doldurdum. Toplamda 5 dakika bile almadı. Ancak bu yüksek kazançlı anketler zamanla sizi tanıdıkça çıkmakta. Başlangıçta yarım dolar ve iki dolar arası anket sunulmaktadır. Üstelik dolduracağınız çoğu anket Türkçe'dir.

Yukarıdaki sayfada formun üstüne ne yazılacağını kırmızı renkle Türkçe olarak yazdım. Bu kısımları doldurarak üyeliğinizi tamamlayın. Dikkat etmeniz gereken nokta ise vereceğiniz bilgilerin doğru olmasıdır. Aksi durumda kazançları almak isterken sorun yaşarsınız.

Hemen Üye Ol Sistemini Kur ve Aylık 300 Dolar’dan Fazla Kazan!

Clixsense'de Kazanç Yolları Nelerdir?

Her ne kadar internetten günlük 10 dolar kazanma yöntemi desem de aslında bu 10 en az kazanç değeridir. Yani en son 390 Dolar ödeme aldığımı düşürsek fazla kazanmak size bağlı. Peki Clixsense sisteminde nasıl para kazanılıyor bir bakalım.

Sisteme giriş yaptığınız zaman karşınıza çıkan sayfada aşağıdaki kısımları göreceksiniz.

Clixsense Para Kazanma Yolları
Clixsense Para Kazanma Yolları

Yani bize kazanç imkanı sağlayan kısımları sıralarsak:

Paid Survey: Kazanç sağlamamız için açık olan (firmaların ki hariç) anketleri görebileceğiniz alan.

Cash Offers: Sistemin anlaşmalı olduğu sitelerde görev tamamlayıp kazanç sağlayacağınız kısım.

Crowdflower Task: Bu kısım ise Yandex Toloka Sitemi ile aynı gibidir. Yani verilen görevleri yaparak kazanç sağlarsınız.

Referrans: Bu kısım ise bizim asıl kazancımızı arttıracak olan kısımdır. Yani referans yolu ile kazanma kısmıdır. Size verilen referans linkini ile üye olunmasını sağlar ve kazancınızı arttırabilirsiniz.

Games: Site iş dışında oyun oynamanıza da imkan veriyor.

ClixAddon: Sitenin özel browser eklentisini indirebileceğiniz sayfadır.

Kısaca Clixsense sisteminde anket doldurarak, görevleri yerine getirerek, oyun ve uygulamaları deneyerek, videolar izleyerek, siteleri ziyaret ederek ve yeni üyeler kazandırarak para kazanmak mümkündür. Burada benim en çok kullandığım yöntem ise referans sistemidir. Ne kadar çok öneriniz ile aktif üye olursa kazancınız o kadar çok olacaktır.

Clixsense'de Nasıl Daha Çok Kazanırım?

İnternetten günlük 10 dolar kazanma yönteminde benim asıl kazancım referanslardan gelmektedir. Burada ki püf nokta ise aktif referanslar kazanmaktır. Yani tahmin ettiğiniz gibi benim referans sayım 1000 bile değil. Yani 200'den biraz fazla ve gün geçtikçe artıyor. Ben de zaten binlerce işe yaramayan referans yerine 100 tane aktif referansı tercih ederim. Demem o ki bu iş bir grup işi.

Daha fazla kazanç için ne yapabilir derseniz öncelikle sosyal medyayı iyi kullanın. Her sosyal ağda hesap açın. Facebook gruplarında, forumlarda ve ilgili sitelere yorum şeklinde linklerinizi bırakın. Hatta kazancınız çok arttıysa benim gibi küçük bir kısmı ile reklam verin. Mesela ben kazancımın 10-15 dolarlık kısmını bu ay için reklamlara harcayacağım. Eğer kararlı olursanız yani sistemli çalışırsanız sizde şuan yaptığım gibi günde 10 dakika mobil telefonunuzdan giriş yaparak aylık 300 dolardan fazla kazanç sağlayabilirsiniz. Üstelik bu rakam her gün artmaktadır. Yoksa sizde benim başta yaptığım gibi küçümserseniz şuan olduğum gibi pişman olursunuz.

Hemen Üye Ol Sistemini Kur ve Aylık 300 Dolar’dan Fazla Kazan!

Clixsense Ödeme Alma Yöntemleri

Clixsense sistemi şuan için 3 şekilde ödeme yapmakta. Bu yöntemler ise Payooner, Skrill ve Tango Card şeklindedir. Tango Card hakkında pek bilgim yok ve ülkemizi destekleyip desteklemediğini bilmiyorum. Skrill ülkemizden de kullanılan bir yöntem. Ben ise ödemelerimi Payooner ile almaktayım. Size önerim ise bu nedenle Payooner sistemi olacaktır. Sistem Türkçe desteği de sunmaktadır. Daha fazla ve üyelik için daha önce yazdığım Payooner Nedir? başlıklı yazımdan destek alabilirsiniz. Bu yazımı beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Ayrıca referansım ile üye olduysanız aklınıza takılan konular için iletişim kanallarımdan bana ulaşabilirsiniz.

Diğer çalıştığım ve ödeme aldığım anket firmaları hakkında detaylı bilgiyi Anket Doldurarak Para Kazanma Gerçek mi? başlıklı yazımdan alabilirsiniz. Bununla beraber güncel paylaşım ve kampanyalarımı takip etmek için  TwitterFacebook ve Instagram gibi sosyal medya hesaplarımdan beni takip edebilirsin.

5 yorum:

 1. bu yöntemi deniyom bahsettiniz gibi 5dolarlık bi anket hiç göremedim 0.50 kuruş anket var hep günde 2dolar anca kazanıyom eklemek istediniz veyahut bilmedim bir şeymi var ve reklam veya tıklamadan kazanç yok sadece anket var yazınızmı çok eskiden kalma yoksa bu belirttiniz kazanclar yok sitede aydınlatırsanız sevinirim.

  YanıtlaSil
 2. Yüksek kazançlı anketler elbette sürekli olmuyor. Kotalı olduğu için açılıp kısa sürede bitmekte. Bununla birlikte ilk zamanlar sizi tanımadıkları için düşük bütçeli anketler sunuyorlar. Daha sonra kazançlar yükseliyor. Ayrıca referans eklemesi ile kazancınız daha çok olacaktır. Günde birkaç defa girip kontrol etmenizi öneririm.

  YanıtlaSil
 3. bu bahsettiğiniz yöntem hale daha geçerli mi çünkü 2 gündür yapıyorum ve sadece 0.20 dolar kazanabildim.Bi püf noktası mı var acaba

  YanıtlaSil
 4. bir de sadece 2 tane anket geliyor

  YanıtlaSil
 5. Merhaba @MusaMelih, hala geçerlidir. Başta sistem sizi tanımak ister ve bu nedenle az kazanç elde ediyormuş gibi olursunuz. Süreklilik ve ref ile ilerlerseniz kazancınız daha yüksek ve kalıcı olacaktır. Bol kazançlar....

  YanıtlaSil

Yorumun Onaylansın İstiyorsan Bunlara DİKKAT ET!
*Yorumunu Ad ve Soyad kullanarak yap,
*Lütfen spam yorum yapma,
*İletişim için yorumlar kısmını kullanma,
*Yorumlarınız site veya blog adresi içermesin,
*Kullanıcıya yararsız olan yorumlar onaylanmaz,
*Yorumlara e-mail adresi bırakırken adresiniz(at)gmail com şeklinde bırakınız. Aksi durumda yorumunuz onaylanmayacaktır.
*İş birliği için SPONSORLUK sayfasına göz atabilirsin.

Blogger tarafından desteklenmektedir.